View profile

Dijital Ürünler - 2020 planları(m) & e-bülten geri dönüyor...

Dijital Ürünler
Dijital Ürünler - 2020 planları(m) & e-bülten geri dönüyor...
By Erman Taylan • Issue #99 • View online
Yaklaşık bir buçuk aylık bir aranın ardından herkese merhaba! 2020 öncesi, söylediğim gibi e-bültene kısa bir ara vermiştim, bu sayıda hem yeni yılda kariyerimdeki değişimden kısaca bahsetmek hem de e-bültenin tekrardan başlayacağını haber vermek istiyorum size.

28 Ocak Salı günü e-bültenin yeni sayısı yayında
Dijital Ürünler adını verdiğim e-bülten, 28 Ocak itibarıyla tekrardan yayında olacak, bıraktığım gibi iki haftalık (bi-weekly) aralıklarla. Formatta ufak değişiklikler yapmayı da planlıyorum, kimi sayıda tek bir konuyu derinlemesine ele alırken kimi sayılarda ise daha da kısa yorumlarımla yalnızca dikkatimi çeken içerikleri sizlere ileteceğim. Aklınıza gelen herhangi bir öneri varsa duymayı çok isterim.
Son olarak 92. sayısını yayınladığım e-bültenin geçmiş sayılarına da buradan ulaşabilirsiniz.
2020 itibarıyla: QNBEYOND
Buraya profesyonel işimle ilgili çok bir şey yazmadığım için çoğunuz bilmiyor olabilir ama 2018-2020 arasında Koçfinans’ta, İnovasyon ve Dijital Dönüşüm alanında çalışıyordum. Ocak 2020 itibarıyla ise QNB Finansbank bünyesindeki QNBEYOND’da hızlandırma programı ve girişim iş birliklerinden sorumlu olarak çalışmaya başladım.
QNBEYOND hakkında web sitesinden detaylı bilgiyi alabileceğiniz gibi Webrazzi’deki şu röportajı da izleyebilirsiniz. QNBEYOND Hızlandırma Programı’nın başvuru tarihi 24 Ocak’ta sona eriyor, hızlandırma programı ya da başka bir sebeple benimle iletişime geçmek isterseniz diğer konularda olduğu gibi bu e-postaya yanıt vermeniz yeterli.
28 Ocak Salı günü görüşmek üzere!
Did you enjoy this issue?
Erman Taylan

Ürün geliştirme, yazılım ve girişimcilik dünyası üzerine notlarım.

Her iki haftada bir Salı sabahları görüşmek üzere!

In order to unsubscribe, click here.
If you were forwarded this newsletter and you like it, you can subscribe here.
Powered by Revue
Beyoğlu, Istanbul