View profile

Yazılım ve Ürün Geliştirme e-bülteni 1 yaşında!

Tam olarak geçen sene bugün başlattığım e-bülten (İngilizcesiyle newsletter), bugün itibarıyla 1 yaşı
Dijital Ürünler
Yazılım ve Ürün Geliştirme e-bülteni 1 yaşında!
By Erman Taylan • Issue #52 • View online
Tam olarak geçen sene bugün başlattığım e-bülten (İngilizcesiyle newsletter), bugün itibarıyla 1 yaşında.
Bugüne kadar okuyan, yorumlarını ileten ve paylaşan herkese çok teşekkürler!

Nice yıllara :)
Nice yıllara :)
Product Hunt kurucusu Ryan Hoover'ın paylaştığı şu makale ile başlayan e-bülten maceram; ilk yılın sonunda bir gündelik hayat rutinime dönüştü diyebilirim. Eğer sizin de paylaşacak bir şeyiniz varsa ki muhtemelen vardır; e-bülten ya da başka bir yolla (blog, Medium, YouTube…) paylaşmaya başlamanızı tavsiye ediyorum. 
Bu bir sene içinde önceden haber vermek kaydıyla 2 tane bayram arası verdim, bir de ‘yıllık izin’ kullandım. :) Yani evet, süreklilik önemli ama bu sizde bir korkuya sebep olmasın. 
Geriye dönüp baktığım zaman gördüğüm en yüksek açılma oranı yüzde 79,19, en yüksek tıklanma oranı ise yüzde 70,14 olmuş. En çok tıklanan sayı da bin 418 kez tıklanmış. Diğer yandan sıkça gelen sorulara da bu vesileyle yanıt vermem gerekirse; e-bülteni Revue adındaki bir araçla hazırlıyorum. Revue Hollanda merkezli bir girişim ve tamamen bu iş için kurulmuş. Bilgisayar başında ya da mobil cihazlarınızda okuduğunuz ve kaydettiğiniz içerikleri siz e-postayı hazırlarken sağ tarafta listeleyen gelişmiş bir RTE'e (rich text editor) sahip olan Revue, eksikleri olsa da başlangıç için ideal diyebilirim. 
Son olarak bir kez daha 1200 kişiyi aşan bu komünitenin bir parçası olduğunuz için teşekkürler! Her zaman olduğu gibi 27 Şubat Salı günü görüşmek üzere.
Did you enjoy this issue?
Erman Taylan

Ürün geliştirme ve yazılım dünyası üzerine haftalık notlarım.

Salı sabahları görüşmek üzere!

If you don't want these updates anymore, please unsubscribe here
If you were forwarded this newsletter and you like it, you can subscribe here
Powered by Revue
Beyoğlu, Istanbul